Tilbake til alle rapporter

Manglende strøing av vei.

Rapportert anonymt 11:18, ons. 10 februar 2016

Sendt til Levanger og Nord-Trøndelag 2 minutter senere

Manglende strøing av stikkvei fra Eidsbotnvegen. Veien ser strødd ut, men mesteparten av grusen har smeltet ned i isen. Farlig å bevege seg ned veien for både gående og biler .

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Veien strødd kl 12:20.

    Publisert anonymt 12:30, ons. 10 februar 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter