Tilbake til alle rapporter

Strekning uten gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Trygve Flathen 09:08, tor. 11 februar 2016

Sendt til Statens vegvesen region sør og Drammen 2 minutter senere

Det var mørkt på en kort strekning av E134 litt etter Strømsåstunnellen. Observert 2016-02-10 ca kl. 23.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:48, tor. 7 april 2016

  • Framdeles mørkt 2016-04-07.

    Sendt inn av Trygve Flathen 09:48, tor. 7 april 2016

  • Lyst og fint nå :-)

    Sendt inn av Trygve Flathen 10:35, tor. 1 september 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter