Tilbake til alle rapporter

Tett veite/grøft medfører oversvømmelse

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Asbjørn Rasmussen 06:52, man. 22 februar 2016

Sendt til Tysvær og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Det er begynt å danne seg en dam i dette området, som tidligere ikke har vært der. Kan tenke seg at det er ei veite/grøft som har gått tett, som då medfører at vannet går over veien. Blir ikke bra hvis det begynner å fryse på.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Asbjørn Rasmussen 21:35, ons. 23 mars 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter