Tilbake til alle rapporter

Hull i veien

Rapportert i kategorien Hull i vei av Helge Breistrand 07:33, man. 7 mars 2016

Sendt til Tysvær og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Det er to hull i veien, og et dårlig reparert hull mellom Fjellvegen 1 og den store steinrundkjøringen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:21, tir. 12 april 2016

  • Hullene er forsøkt fylt I, men dette har igjen seget nedover. Det må etterfylles / utbedres mer. det er iallefall tre hull I veien I og like ved den store rundkjøringen.

    Sendt inn av Helge Breistrand 09:21, tir. 12 april 2016

  • Er ok

    Sendt inn av Tysvær kommune 10:11, ons. 31 august 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter