Tilbake til alle rapporter

Løst kumlokk

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 17:10, man. 7 mars 2016

Sendt til Statens vegvesen region midt og Eide mindre enn et minutt senere

Det ser ut till at asfalten har smuldret opp på ene siden så når det kjører biler vipper det opp og smeller ned, det blir en god del bråk av dette.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter