Tilbake til alle rapporter

Uforsvarlig anleggsområde

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 16:59, tir. 5 april 2011

Sendt til Verran mindre enn et minutt senere

Hullete veioverflate, ikke merket med anleggsområde. Stor risiko for skade på bil og andre kjøretøy. Manglende gatebelysning.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Delvis ordnet. Mangler fast dekke, skilting og skjerming mellom gang og sykkelvei og bilvei.
    Fortsatt uforsvarlig område.

    Publisert anonymt 19:49, tir. 3 mai 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter