Tilbake til alle rapporter

Ole Dyrensveg 12

Rapportert i kategorien Gatelys av Jan Olav Øverby 22:12, man. 14 mars 2016

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 2 minutter senere

Gatelys mast mørk forran Ole Dyrengsveg 12 ved postkassestativ/El skap

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det ble filet veldig kjapt👍

    Sendt inn av Jan Olav Øverby 22:39, man. 11 april 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter