Tilbake til alle rapporter

Hele Byflatvegen

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 10:47, tir. 22 mars 2016

Sendt til Ringsaker og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Hei. Nå er det mye dårlig veg rundt om kring. Min daglige vei (Byflatvegen) til butikk/jobb er forferdelig. Jeg er redd for å skulle ødelegge bilen min. Det skaper farlige trafikk situasjoner og dårlig flyt i trafikken. Hadde stikkrenner og grøfter vært i orden hadde aldri vegen vært så dårlig som nå

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 11:07, tir. 19 april 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter