Tilbake til alle rapporter

Veien benyttes til laste/losse sone og parkering

Rapportert i kategorien Parkering av Geir Gresvoll 22:04, tor. 24 mars 2016

Sendt til Tysvær 1 minutt senere

Veibanen benyttes av traktorbutikk til lasting og losting. Det er mye trafikk i området. Dette også mange gående og syklende barn som har sin skolevei forbi her. Det parkeres regelmessig i veien slik at det blir uoversiktlig. Det vil i mine øynebare være spørsmål om tid før det her skjer en ulykke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Vi ser problemet, men er også klar over at her er det ingen som gjør noe ulovlig. Kommunen har vært i kontakt med den aktuelle butikken og sier de skal prøve å unngå det og være forsiktige hvis det skjer.

    Sendt inn av Tysvær kommune 17:03, tor. 31 mars 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter