Tilbake til alle rapporter

Stort hull i veien

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Jenny@christinlund.net 13:11, fre. 25 mars 2016

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Like før rundkjøringen, når man kjører ut fra McDonalds og Statoil er det er STORT hull i veien. Ser ut til å ha oppstått av vær og vinn.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Privat vei

    Publisert anonymt 09:56, tir. 29 mars 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter