Tilbake til alle rapporter

Hull i Fortauet ved Rema1000 i Holseveien

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Anne Lise Linaker 23:39, man. 4 april 2016

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Store/dype hull i fortauet. Innkjørselen til Rema 1000 i Hosleveien

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:01, tir. 3 mai 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:37, ons. 1 juni 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:06, ons. 29 juni 2016

  • Det har overhodet ikke blitt gjort noe. Hullene blir bare større og dypere for hver dag. Dette er et offentlig fortau.

    Sendt inn av Anne Lise Linaker 18:06, ons. 29 juni 2016

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Anne Lise Linaker 18:25, ons. 27 juli 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter