Tilbake til alle rapporter

Mangel på fartsdumper

Publisert av Idabull22@gmail.com 16:50, ons. 6 april 2016

Sendt til Bærum og Akershus 5 minutter senere

Her i gata vår kjører de alt for fort til tider. I ståvihagan er det 30 i fartsgrense, å ytterst få som overholder denne. Det har i noen år nå vært veldig lite småbarn, men per i dag er det nesten barn i alle husene her. Det har tidligere vært èn fartsdump ved ståvihagan 27, men den er borte nå. Det er mye trafikk her, så vi er fler som ser behovet ved flere fartsdumper og "barn leker" skilt.

Mvh Ida Bull Grøn

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:26, tor. 5 mai 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter