Tilbake til alle rapporter

Feilplassert kontainer

Rapportert anonymt 23:07, ons. 6 april 2016

Sendt til Buskerud og Drammen 3 minutter senere

Denne kontaineren til "sykkelhjørnet" tror jeg står alt for langt ut mot veien. Veldig dårlig sikt for de som kommer fra Gyldenløves plass og skal ut på Tordenskiolds gate. Her har jeg sett og opplevd nesten-kollisjoner med både buss og bil.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter