Tilbake til alle rapporter

Kasset til campingdo ligger og slenger

Rapportert i kategorien Forsøpling av Gaute Baustad 09:12, tor. 7 april 2016

Sendt til Tysvær 3 minutter senere

I buskene ved Mjåsund bussterminal er der et problem at gjennomreisende kjører innom og gjør sitt fornødne i buskane. Ungar som går til og fra Mjåsund byggefelt for å ta buss går rett forbi dette "offentlige" toalettet. Nå ligger det også en kasset fra en campingdo slengt på gangstien. I går lå den i grøfta. Den er ikke tømt og det er mest sannsynlig nysgjerrige barn som har flyttet på den. Hvem har ansvar for å rydde opp?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:34, tor. 5 mai 2016

  • Nå blir det varmere i været og snart brer stanken av avføring seg og jobben å fjerne det blir mer ubehagelig.

    Sendt inn av Gaute Baustad 09:34, tor. 5 mai 2016

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Gaute Baustad 10:35, tor. 2 juni 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter