Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 00:00, lør. 9 april 2016

Sendt til Statens vegvesen region midt og Stjørdal 4 minutter senere

Hei, Her mangler det gatelys ved nøtteberget 7. Her er det mange barn som ferdes og det er allerede meget dårlig med belysning her. Gjerne se på problemet snarest.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:31, lør. 7 mai 2016

  • Det mangler enda lys her rett ovenfor nøtteberget 7. Igjen; nå begynner det å bli mørkt om kveldene, og barn ferdes her. Barna vises ikke i mørket. Håper på en kjapp saksgang og utbedring.

    Publisert anonymt 21:59, søn. 28 august 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter