Tilbake til alle rapporter

Dypt hull

Rapportert i kategorien Hull i vei av Carl Henrik Bache 13:02, man. 11 april 2016

Sendt til Statens vegvesen region øst og Asker 2 minutter senere

Dette hull har nå eksistert midt i veien i ett år. Etter vinter med mye sno og vann er nå hullet enda dypere. Jeg passer nøye på at hullet passeres midt under bilen - stakkars de som treffer dette nå. Posisjon: 59°52'30.9"N 10°28'10.5"E

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Relativt kjapt fixet etter rapportering.

    Sendt inn av Carl Henrik Bache 16:08, man. 9 mai 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter