Tilbake til alle rapporter

Mye sand på gang/sykkelsti

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Laila Nordskog 15:10, ons. 13 april 2016

Sendt til Statens vegvesen region sør og Skien 5 minutter senere

Her ligger det mye sand/grus, spesielt nederst ved undergangen. Siden denne sykkelstien er så bratt, tør jeg ikke sykle de siste 20 meterne der sanden har samlet seg i bunnen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Helt strøkent der nå. Tusen takk!

    Sendt inn av Laila Nordskog 13:38, tor. 28 april 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter