Tilbake til alle rapporter

Belegningsstein i midten av rundkjrøringa "kjøres opp"

Rapportert anonymt 11:00, tor. 14 april 2016

Sendt til Stjørdal og Nord-Trøndelag 5 minutter senere

Store biler klarer ikke radiusen på rundkjøringa og får bakre hjulsett oppå belegningssteinen i midten. Dette medfører at belegningssteinen "rives opp". Nå er det en stein på vei opp, og det medfører at flere følger etter. Om en bil treffer en slik stein kan det lett føre til skade på dekk /felg som igjen kan gi farlig situasjon i trafikken.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 12:09, tor. 12 mai 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter