Tilbake til alle rapporter

Målnett

Rapportert anonymt 15:39, tor. 14 april 2016

Sendt til Østfold og Halden 1 minutt senere

Kan det vennligst ordnes nye nett i målene på kunstgress banen ? Har vært ødelagte en god stund nå...

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • En idrettsbane er ikke noe FiksGataMi er til for å gjøre noe med. Saken lukkes derfor som løst.

    Sendt inn av Johnny A. Solbu 00:57, man. 16 mai 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter