Tilbake til alle rapporter

Mangler asfalt i gang- og sykkelsti

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 10:25, ons. 20 april 2016

Sendt til Statens vegvesen region nord og Sortland 4 minutter senere

Ved oppføring av boliger i Vesterålsgata 103, ble boligene tilknyttet kommunalt VA-anlegg. Utbygger måtte da fjerne asfalt i en stor del av gang- og sykkelstien (se bilde). Dette har tydeligvis utbygger (Holm og Lind Eiendom AS) ikke tenkt å ordne etter seg. Det har manglet asfalt siden 2010. Kanskje på tide å pålegge utbygger asfaltering?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:46, søn. 22 mai 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:48, søn. 19 juni 2016

  • Halvveis asfaltert :-(

    Publisert anonymt 23:48, søn. 19 juni 2016

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 08:56, man. 18 juli 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter