Tilbake til alle rapporter

Mye grus/sand i veien

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Espen Grüner 10:43, tor. 28 april 2016

Sendt til Statens vegvesen region sør og Skien 2 minutter senere

Gjelder området rundt bommen til Geiteryggvegen. Veldig mye grus/sand i veien som hovedsakelig benyttes av syklister og mopeder.

Mvh Espen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Problemet ble løst innen rimelig tid. Veldig fornøyd!

    Sendt inn av Espen Grüner 10:55, tor. 26 mai 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter