Tilbake til alle rapporter

Gammel kabel ønskes fjernet

Rapportert i kategorien Dumpet skrot anonymt 08:31, lør. 30 april 2016

Sendt til Hurum 4 minutter senere

Dette ser ut som en kabel som ble brukt i forbindelse med veiarbeid og som ble bare liggende. Veldig fint om denne kan ryddes vekk.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Kabelen venter forsatt på å bli fjernet! Meldt inn for 5 og et halvt år siden :-(

    Sendt inn av Massi Makoudi 18:18, tir. 18 oktober 2016

  • Kabel er fjernet

    Sendt inn av Massi 16:51, søn. 23 april 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter