Tilbake til alle rapporter

Ødelagt kumlokk, hegra barneskole

Rapportert anonymt 18:50, tir. 3 mai 2016

Sendt til Stjørdal og Nord-Trøndelag 5 minutter senere

Rett ved ballbingen på hegra barneskole er det et kumlokk som er helt knust. Jeg håper dere allerede vet om dette. Mellom dyrepensjonatet og hegra minilager er det også knuste kumlokk. Fikk ikke til å legge inn bilde her, men kan evt. sende på mail.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Her er bildet.

    Publisert anonymt 08:32, fre. 6 mai 2016

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 23:45, tir. 31 mai 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter