Tilbake til alle rapporter

Løse betongblokker

Rapportert anonymt 15:35, tor. 5 mai 2016

Sendt til Buskerud og Kongsberg 4 minutter senere

Nord i spenningsgate, over vandrerhjemmet har brøytebilen kjørt løs flere betonggriser som skal hindre biler i å kjøre ut skrenten. To av dem ligger nå så langt ut at det er fare for at de kan rase ut.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei Takk for din henvendelse. Den er sendt til veiseksjon i kommunen for videre oppfølging.

    Mvh Hilde Kongsberg kommune

    Sendt inn av Hilde Laugerud 09:30, fre. 6 mai 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter