Tilbake til alle rapporter

Sørbotten vei

Rapportert i kategorien Hull i vei av Ronny Berg 12:48, ons. 6 april 2011

Sendt til Rissa 2 minutter senere

På fv142, der er det meget hullete, og det gjelder så å si hele strekningen på ca 6km.
Må utbedres snarest.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Etter første gang jeg la inn klage på Sørbottenveien, ble det enkelte steder utbedret, med at det ble kjørt på grus. Har siden da oppstått flere tildels store huller i veien, på forskjellige steder. Det er på de samme stedene det blir store hull hvert år. Veien blir slik vært år, men vi som bor her har delvis gitt opp å klage, for det kommer litt grus akkurat der vi påpeker at det er værst, og så blir det bare nye hull andre steder.

    Sendt inn av Ronny Berg 18:36, ons. 4 mai 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:36, ons. 4 mai 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter