Tilbake til alle rapporter

Store hull i vei, mangler asfalt i Stenhuggervn. sentrum (stikkvei)

Rapportert i kategorien Hull i vei av siri Eide 12:32, tor. 12 mai 2016

Sendt til Statens vegvesen region midt og Eide 2 minutter senere

Det er som siste år, ennå verre med store hull i grus og asfalt som ikke er reparert skikkelig. Sånn har det vært veldig lenge. Når det regner blir det bare verre, og det er mye kjøring inn og ut av stikkvei til taxi og frisør, solstudio og regnskaps forretnings lokaler. Om vinteren blir det brøyta bort alt som er av gatedekke. Det skulle vært lagt nytt dekke hele vei stubben.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter