Tilbake til alle rapporter

Vegskilt på avveie

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 17:55, tor. 19 mai 2016

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Det ligger to vegskilt omtrent ved markeringen. Sannsynligvis revet ned (hærverk). Vet ikke helt hvor de har stått, men antar at de savnes. mvh Geir

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Skilt fjernet

    Publisert anonymt 18:56, tirsdag 10 januar 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter