Tilbake til alle rapporter

Store støvproblemer.

Rapportert anonymt 12:00, tir. 24 mai 2016

Sendt til Nordland og Vågan 4 minutter senere

Hvorfor blir det ikke feiet opp strøsanden fra vinteren i Rækøyveien,Nakkenveien.Vi har store støvproblemer når sola kommer fram.Det kjøres tungtrafikk hele dagen fra Rækøya som virvler opp masse sand og støv.(Sand og støv har samlet seg mest på veiskuldra og i kryss)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:55, tir. 21 juni 2016

  • Ingen ting har hent.Når solen kommer fram støver det helt jevlig fortsatt.

    Publisert anonymt 12:55, tir. 21 juni 2016

  • Langt om lenge kom en feiemaskin og tok det meste.Maskinen kunne selvfølgelig tatt seg lit bedre tid,slik at den har sopet opp mere.men.men

    Publisert anonymt 14:29, tir. 19 juli 2016, markert som fikset

  • Det står et veilys (gatelys) i krysset Rækøyveien/nakkenveien som det ikke har hvert lys i nu på ca.to år.

    Publisert anonymt 14:43, man. 5 september 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter