Tilbake til alle rapporter

Pigger på gatelykt

Rapportert anonymt 13:35, fre. 27 mai 2016

Sendt til Tromsø og Troms 5 minutter senere

Gatelykten i krysset mellom Michael Olsens veg og Fjæreplyttvegen er kontunuerlig bebodd av måker i hele sesongen. Er det mulig å sette pigger p toppen av denne slik at vi som bor rundt kan få særlig nattefred?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:36, fre. 24 juni 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter