Tilbake til alle rapporter

Ønskes fartshumper

Rapportert anonymt 17:25, søn. 29 mai 2016

Sendt til Akershus og Asker 4 minutter senere

Hei! kan vi som bor her få på plass noen fartshumper på strekningen i bakken i torstadveien på markert plass? det blir kjørt kjempefort både med bil og moped her daglig. det er veldig få som overholder fartsgrensen som er 40 km/t . Det er en barnehage på denne strekningen. og mange barn / ungdom går til og fra skole på denne strekningen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:38, man. 27 juni 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:10, man. 25 juli 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:37, man. 22 august 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:25, man. 19 september 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:06, ons. 19 oktober 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter