Tilbake til alle rapporter

Manglende vegmerking og ødlagt autovern

Rapportert anonymt 23:39, søn. 5 juni 2016

Sendt til Flekkefjord og Vest-Agder 1 minutt senere

Ved utkjørsel fra Sundslia til FV44 har vegmerking av vikelinje manglet siden det ble asfaltert for noen år siden. Og i vinter har noen kollidert i autovernet, slik at det har fått skader og skiltet til Sundslia gravplass peker i feil retning.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:06, man. 4 juli 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:04, man. 1 august 2016

  • Autovernet er nå reparert.

    Publisert anonymt 15:57, tir. 9 august 2016

  • Skiltet er nå også rettet opp.

    Publisert anonymt 19:52, fre. 19 august 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:23, søn. 11 september 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter