Tilbake til alle rapporter

Gang/sykkelveg full av sand, småstein og glass

Rapportert i kategorien Gatefeiing anonymt 17:27, tir. 7 juni 2016

Sendt til Meland og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Pga sandblåsearbeid på broen og fresing og nyasfaltering av bilveien, er gan/sykkelvegen full av fin sand og småstein. I tillegg er det en god mengde glasskår som har ligget i lengre tid. Dette bør feies opp slik at forholdene for gående og syklende blir bedre.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 22:38, tir. 5 juli 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter