Tilbake til alle rapporter

Utslitte reilestativ og slitte reiler på lekeplassen

Rapportert anonymt 21:46, tir. 14 juni 2016

Sendt til Rogaland og Tysvær 2 måneder, 2 uker, 6 dager, 13 timer, 26 minutter senere

Reilene på lekeplassen bør fornyes. Festene og trestativet er slitt og lite sikkert. Hadde vært fint om ungene kunne fått noen oppdaterte lekestativ på dei 2lekeplassene på Mjåsundfeltet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Oversendt til kulturkontoret

    Sendt inn av Tysvær kommune 09:56, ons. 31 august 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter