Tilbake til alle rapporter

Hull i asfalten og dårlig vei

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Anja Kristiansen 13:05, ons. 15 juni 2016

Sendt til Statens vegvesen region sør og Skien 2 måneder, 2 uker, 5 dager, 22 timer, 7 minutter senere

Hull i asfalten i gata. Har vært der siden snøen gikk ca. Det er også blitt generelt dårlig vei etter telehiv i vinter. Flere biler subber her, og vi er redd for å ødelegge bilene våre pga dette. Gjelder Tangarvegen, 3731 Skien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:50, ons. 28 september 2016

  • Gaten er asfaltert

    Sendt inn av Anja Kristiansen 18:05, ons. 26 oktober 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter