Tilbake til alle rapporter

Kallestadvegen

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 20:23, ons. 29 juni 2016

Sendt til Vaksdal og Statens vegvesen region vest 2 måneder, 5 dager, 14 timer, 49 minutter senere

Ved snuplassen i enden av veien. Et stort parti har ødelagt asfalt. Det fylles med vann og vaskes bort mer og mer under bruk og pga vær og vind. Kaien er mye i bruk av både lokale, tilreisende og hyttefolk. Asfalten bør repareres før det blir enda verre. Dette er en av flere rapporter i kallestadvegen som sendes separat. Hvert hull må sendes hver for seg siden det tillates kun 3 bilder.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter