Tilbake til alle rapporter

Høyt ugress

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 17:23, tor. 30 juni 2016

Sendt til Statens vegvesen region øst og Lørenskog 2 måneder, 4 dager, 17 timer, 50 minutter senere

I år som alle andre år høyt gress som ligger ut i gata, samt sperrer utsikten. Hegg på motsatt side som også sperre utsikten.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter