Tilbake til alle rapporter

Hull i veien

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 21:24, lør. 2 juli 2016

Sendt til Strand og Statens vegvesen region vest 2 måneder, 2 dager, 13 timer, 48 minutter senere

Det er flere små og store hull langs hele Austbøvegen nr 9-14. På grunn av store nedbørsmenger og dårlig drenering økes størrelsen på hull ytterligere ettersom det ikke har vært vedlikehold av veien på mange år. Vegen er en kommunal grusveg.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:48, tir. 27 september 2016

  • Kommunen hevder dette er en privat vei, selv om det i følge veireferransen er en kommunal vei

    Publisert anonymt 11:48, tir. 27 september 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter