Tilbake til alle rapporter

Telehiv og dumper

Publisert av Daniel S. 23:30, ons. 6 april 2011

Sendt til Lørenskog og Akershus 4 minutter senere

Langs hele Losbyveien er det full av telehiv. En plass er det en kraftig dump som går tvers over veien i nærheten av vei inn til skullerudstua.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Saken er oversendt Statens Vegvesen som er ansvarlig vegmyndighet

    Sendt inn av Lørenskog kommune 09:19, tor. 7 april 2011

  • Dumpen ble rask tatt aksjon på og ble fylt igjen. Men nå er det motsatt problem. Nå er det blitt en farts hump i stedet. Nå kan dette være en fare for de som ikke er kjent på denne veien. Humpen er ikke lett synlig og mangler skilt for fartshump.

    Sendt inn av Daniel S. 12:19, tor. 5 mai 2011, markert som fikset

  • Henvendelsen er sendt Statens vegvesen som rette vegmyndighet

    Sendt inn av Lørenskog kommune 13:26, tor. 5 mai 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter