Tilbake til alle rapporter

Det er hull i asfalten rett utenfor der gustadveien møter eikerveien retning vikersund ca 200 m før daljit hagesenter

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Micahel fossum 16:36, tir. 12 juli 2016

Sendt til Statens vegvesen region sør og Modum 1 måned, 2 uker, 6 dager, 18 timer, 37 minutter senere

Hull i asfalt der gustadveien møter eikerveien 200 m før daljit gartneri utbedret før men det like ille

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det burde vært lagt inn mer asfalt for det er fremdeles hull i asfalten der

    Sendt inn av Micahel fossum 13:38, tir. 27 september 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter