Tilbake til alle rapporter

Metallplate stikker opp av asfalten

Rapportert i kategorien Hull i vei av Frode P. Bergsager 13:32, ons. 13 juli 2016

Sendt til Stavanger og Statens vegvesen region vest 1 måned, 2 uker, 5 dager, 21 timer, 41 minutter senere

Hull i asfaltskjøt i nedre del av rundkjøringen mellom Løkkeveien og Uelandsgate. Bilene som kommer fra Strandkaien kjører over denne metallplaten som stikker opp av hullet i asfalten, og dekk kan bli skadet. Det er sannsynligvis en metallplate som dekker skjøten til fotgjengerundergangen. Har vært slik i over en måned.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det tok 2 måneder, men ble fikset til slutt.

    Sendt inn av Frode P. Bergsager 13:04, tir. 27 september 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter