Tilbake til alle rapporter

Rundkjøring mangler oppmerking mellom filene

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 20:34, ons. 27 juli 2016

Sendt til Statens vegvesen region midt og Stjørdal 1 måned, 5 dager, 14 timer, 41 minutter senere

Oppmerking mellom filer i rundkjøringen er nedslitte og vises knapt. Det er mange som er ubevisste med plassering av kjøretøy inn og ut av rundkjøringer, og krysser over i andre filer. Bør ha oppmerking som "rister" når hjulene kjører over de.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter