Tilbake til alle rapporter

Utforming av rundkjøring passer dårlig med inn/ut-kjøring til Extra/Elkjøp

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 20:38, ons. 27 juli 2016

Sendt til Statens vegvesen region midt og Stjørdal 1 måned, 5 dager, 14 timer, 36 minutter senere

Pga. utformingen av rundkjøringen på E14 vil mange biler som kjører østover på E14 og som tar første avkjøring mot Værnes kirke, vil ofte fortsatt ha blinklyset på når de passerer inn/ut-kjøringen til Coop Extra/Elkjøp. Det feiltolkes av biler som skal inn på veien fra Extra/Elkjøp.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:02, tir. 27 september 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter