Tilbake til alle rapporter

Manglende skilting av smal vei

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 14:50, man. 1 august 2016

Sendt til Statens vegvesen region nord og Vågan 1 måned, 20 timer, 24 minutter senere

Veien smalner inn ved brua på Statsveien. Mangler skilt som advarer om smalere vei

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Skilt kommet opp

    Publisert anonymt 08:37, man. 2 januar 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter