Tilbake til alle rapporter

Overgrodd på tysvær siden

Rapportert i kategorien Trær av Jarl-Erik Storesund 09:05, fre. 5 august 2016

Sendt til Tysvær 3 uker, 4 dager, 2 timer, 10 minutter senere

Det gror snart igjen, dette skaper stor fare med både bil, barnevogn, fotgjengere og syklister...

Karmøy klipper frem til kommuneskillet, Tysvær gjør ingenting.......

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Blir klippet en av de første dagene

    Sendt inn av Tysvær kommune 10:13, ons. 31 august 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter