Tilbake til alle rapporter

Dypt hull i vegbanen

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 08:16, lør. 6 august 2016

Det har oppstått et dypt hull i vegbanen ifm omleggingen av kjørefeltene like utenfor flyplasshotellet (det gamle) på Sola. Det er midt i en krapp sving og utgjør stor fare spesielt for motorsyklister.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Reparert

    Publisert anonymt 17:24, lør. 6 august 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter