Tilbake til alle rapporter

Vann fra veibane inn på butikkområde

Publisert av Tove Helen Hjermundrud 10:30, lør. 6 august 2016

Sendt til Buskerud og Kongsberg 3 uker, 3 dager, 45 minutter senere

Det trengs klipping av kanter i bakken ned til lansverkveien 19 (Kongsberg Hagesenter). Vi får MYE vann inn på hagesenteret da gresset i veikanten hindrer vannet i å renne ut i grøftene.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei Takk for din henvendelse. Den oversendes statens vegvesen for videre oppfølging. Mvh Hilde Kongsberg kommune

    Sendt inn av Hilde Laugerud 13:05, tir. 30 august 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:06, tir. 27 september 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter