Tilbake til alle rapporter

Gangsti uten lys

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av anita.w.rue@gmail.com 19:11, man. 8 august 2016

Sendt til Statens vegvesen region sør og Søgne 3 uker, 16 timer, 4 minutter senere

Etter alt regnværet, er store mengder grus rent bort. Mangler gatelys på selve gangstien og det er veldig tilgrodd av trær ved stien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:32, tir. 27 september 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter