Tilbake til alle rapporter

Gammelt råttent lønnetre rett ved bussholdeplass.

Rapportert i kategorien Trær av Irmtraut Flåskjer 20:04, tir. 9 august 2016

Sendt til Råde 2 uker, 6 dager, 15 timer, 14 minutter senere

Gammelt lønnetre - halvdød - etter den siste stormen i går henger det flere store grener i treet og under det. Det er bussholdeplass like ved og det passerer bl.a. skolebarn rett under / ved siden av dette farlige treet. Bare et spørsmål om tid før noen blir skadet! Treet bør fjernes eller skjæres kraftig tilbake.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Kan dessverre ikke se at noe er gjort enda. Må noen bli skadet først??? Skolebarn må passere under treet 2 ganger daglig på vei til skolebussen.

    Sendt inn av Irmtraut Flåskjer 18:29, man. 29 august 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:05, tir. 27 september 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:32, tir. 25 oktober 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter