Tilbake til alle rapporter

Veilys mangler

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 15:41, ons. 10 august 2016

Sendt til Statens vegvesen region øst og Sørum 2 uker, 5 dager, 19 timer, 34 minutter senere

Veilyset er slokt fra (173) Neslerud til Rånåsfossbrua ca 12 lamper. Jeg bor i Borgenvegen 507 1927 Rånåsfoss Veilyset har hvert slokt ca 3 uker.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Første gangen vi klaget gikk det veldig tregt, men da sende jeg forespørselen til Mitt naboskap tror jeg det hete. Men nå fant jeg "Fiks gata mi" og da gikk det veldig raskt.

    Publisert anonymt 11:26, tir. 27 september 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter