Tilbake til alle rapporter

Mangler kantklipp

Rapportert i kategorien Gater/Veier av hstorsv@broadpark.no 08:49, tor. 11 august 2016

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 2 uker, 5 dager, 2 timer, 26 minutter senere

Grindervegen må være gata som kommunen har glemt. Masse hull, men ingen grus å skrape med. (Skulle vært asfalt for flere år siden). MEN, nå er det langt gras som velter ut i vegen ved regnvær og gjør den smale vegen enda smalere.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Kan ikke skjønne hvor lang tid det kan ta å få klippet kantgresset i Grindervegen. Blir det regnvær nå så er vegbredden halvert. I dag har vi faktisk hatt besøk av vegskrapa. Men det var jo ingen ting å skrape opp.....Mangler grus....

    Sendt inn av hstorsv@broadpark.no 18:10, tor. 25 august 2016

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av hstorsv@broadpark.no 14:21, tir. 27 september 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter